KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8939404
nr 893 9404
Färgetsning
Max Brüning (1887-1968), Ridflicka, signerad. , motivet: 34x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:58:34
800 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr